Tisk

UV digitální potisk

reklamních předmětu

Přehrát video

tiskárna


NOVĚ – Laserová gravírka Epilog Helix

Přehrát video


UV digitální tisk

UV technologie potisku je vhodná díky svému vysokému rozlišení 1440 dpi pro plnobarevný potisk reklamních předmětu. Tato technologie je vhodná na celou řadu povrchů jakými jsou například PVC, polykarbonát, sklo, kůže textil apod. Maximální výška předmětu, který lze potisknout je 10 cm. Maximální rozměr tisku je 305 x 280 mm. Povrch lze opatřit UV lakem a to v provedení lesk / mat. Díky speciální technologii můžete tisknout texty v braillově písmu. Velkou přednostní je také možnost tisku bílou barvou.

Tampónový tisk

Technologie tamponového tisku je vhodná pro potisk menších předmětů z téměř všech materiálů. Předměty vyrobené z plastu, dřeva, skla, keramiky, kovu, textilu i kůže můžeme potisknout i vícebarevně. Tato technologie je poměrně rychlá a vhodná již od nízkého počtu předmětů.

Rotační sítotisk

Tato technologie vychází z klasického sítotisku, tzn. vlastní tiskový motiv je vytvářen nepropustnou polymerovou maskou na definovaném sítě. Rozdíl spočívá v tom, že se předmět při potisku otáčí kolem své osy synchronně s pohybem sítotiskové šablony a je potiskován po svém obvodu. V naší firmě je tato technologie zastoupena v oblasti potisků reklamních a užitkových předmětů. V oblasti reklamy jsou velmi efektivní zejména potisky sklenic, hrníčků či popelníků, kde se mísí účely reklamní s užitkovostí předmětu a tudíž reklamy působí při každodenním používání předmětu.